Dlaczego Druk Punkt

Nasza Firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem biur w materiały biurowe i eksploatacyjne do wszelkiego typu urządzeń drukujących.

DRUK-PUNKT istnieje na rynku od stycznia 2009 roku. Rozpoczynaliśmy jako firma oferująca swoje usługi w zakresie druku niskonakładowego. Doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej działalności zaowocowało pomysłem, by poszerzyć ofertę o sprzedaż materiałów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych – produktów oryginalnych oraz ich zamienników.

Uważnie śledzimy najnowsze biznesowe trendy oraz powstające technologie, by zapewnić Państwu jak najlepsze produkty oraz fachową obsługę. W aktualnej ofercie znajdą Państwo materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych, kopiarek, materiały biurowe oraz produkty wyposażenia biura. Mamy więc wszystko, czego potrzebuje prężnie działające biuro.

Warunki współpracy

Nasza propozycja opiera się na korzystnych warunkach współpracy w zakresie zakupów powyższych towarów. Towary niestandardowe sprowadzamy w zależności od posiadania ich przez magazyny dostawców w ciągu 2 dni.

Partnerom oferujemy korzystne, ustalane indywidualnie, warunki rabatowe i kredytowe oraz profesjonalną pomoc i wsparcie.

Mając nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą i współpracę łączę wyrazy szacunku.